Kontakt dla dziennikarzy - Komenda Powiatowa Policji w Polkowicach

Kontakt dla dziennikarzy

Kontakt dla dziennikarzy

Przemysław Rybikowski

 

 

Oficer Prasowy
Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach

mł.asp. Przemysław Rybikowski
tel. 47-87-472-46
tel. 600-229-096
oficer.prasowy@polkowice.wr.policja.gov.pl

 

 

 


Zastępstwo pod numerem telefonu 600-229-096 w czasie nieobecności mł.asp. Przemysława Rybikowskiego pełnią asp.szt. Miłosz Ilkowski, sierż.sztab. Bartosz Łopatka.

Oficer Prasowy odpowiada wyłącznie na korespondencję przesłaną przez dziennikarzy. Korespondencja powinna zawierać imię i nazwisko dziennikarza, redakcję i numer telefonu. Pozostałe listy przekazywane są do odpowiednich komórek organizacyjnych Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach.
 
UWAGA: W przypadku braku kontaktu z Oficerem Prasowym KPP Polkowice po godzinie 15.00 informujemy, że w dni robocze do godziny 20.00, a także w soboty, niedziele i dni świąteczne od 10.00 do 12.00 pod numerem telefonu 608-023-033 dyżuruje Oficer Prasowy KWP Wrocław. Osoba odbierająca ten telefon odpowie na Państwa pytania TYLKO I WYŁĄCZNIE dotyczące bieżących wydarzeń. W przypadku pytań dotyczących zdarzeń niebieżących w każdym wypadku prosimy o kierowanie pytań na adres e-mail: oficer.prasowy@polkowice.wr.policja.gov.pl
 
Wykorzystanie w całości lub w części zawartych w serwisie tekstów oraz materiałów zdjęciowych, filmowych i dźwiękowych wymaga podania źródła.

Powrót na górę strony